Gjashtë gabimet që bëjnë femrat në shtrat

Femrat mund të mendojnë se janë perfekte në dhomën e gjumit, por për fat të keq burrat nuk kanë të njëjtën përshtypje.

6 gabimet që vërejnë ata në shtrat:

1. Ata mendojnë se disa gra e teprojnë në lëvizjet e tyre.

2. Ata nuk e pëlqejnë marrëdhënien e qetë.

3. Burrat nuk pëlqejnë që çdo gjë ta bëjnë vetëm ata.

4. Mungesa e vetëbesimit nuk u pëlqen.

5. Burrat gjithashtu mund të ndjehen të turpëruar kur sugjerojnë të bëjnë diçka të re me partneren e tyre dhe ato reagojnë keq.

6. Higjiena personale është një çështje shumë e rëndësishme dhe askujt nuk i pëlqen të ballafaqohet me një femër që nuk kujdeset për veten. 

Ngjarja paraprake

Ndeshje për infarkt në Serie A, Torino barazon nga 3 me 0 në 3 me 3 ndaj Atalantas

Ngjarja e ardhëshme

“LDK do ta fitojë shumicën, 14 shkurti do të prodhojë sondazh të ri”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian