Gigi Hadid na tregoi pak nga dhoma e veçantë e të voglës së saj!

Gigi postoi dje një Story në Instagram një foto duke na treguar disa detaje nga dhoma e vajzës së saj, ku shihet një abazhur tepër i veçantë dhe një pikturë nga shoqja e saj Austyn Weiner, sigurisht si dhuratë për pjesëtaren më të re të familjes.

Ngjarja paraprake

Reus për Sanchon: Ai qëndron

Ngjarja e ardhëshme

“Gjyshja më thotë çfarë ka parë ai te ti”, Fatma tregon pse u dashurua me Alfion dhe na emocionoi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian