Gigi Hadid dhe Zayn Malik festojnë Halloween me vajzën e tyre, shfaqin për herë të parë imazhin e saj

Çifti Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë më 19 shtator.  Që nga ajo ditë ato duken më të lumtur se kurrë.

ÇIfti “e fsheh” vogëlushen nga sytë kureshtarë të ndjekësve në rrjetet sociale. Në fotot e para që ato kishin postuar kishim parë vetëm pamjet e dorës se vajzës së tyre të vogël, të cilën Zayn Malik e mbante me butësi.

Kësaj rradhe, Gigi Hadid vendosi që të ndajë më ndjekësit e saj në Instagram foton e parë familjare me vogëlushen e tyre, duke zbuluar kështu se ajo ka flokë të verdha dhe një lëkurë të bardhë si ajo.

Kjo foto është realizuar gjatë festës së Halloweenit, ku shihet se Gigi është veshur me një trup blu që të ngjan me një superhero, ndërsa Zayn ka zgjedhur që të maskohet si një nga personazhet e filmit Harry Poter , si dhe vajzën e tyre e kanë veshur me një bluzë dhe një kapele jeshile, që sipas Gigit mund të jetë maskimi i personazhit të Hulkut.

Shumë i lezetshëm!

Ngjarja paraprake

Koeman i trishtuar

Ngjarja e ardhëshme

Zaev: Mbajtja e maskës është mënyra më e thjeshtë dhe më e sigurt për t’i rezistuar pandemisë

të fundit nga

‘Dëshirë’

Poezi nga Çajupi Kush lë mikenë që kaedhe ndahetë me shokëpër të

AlbanianEnglishMacedonian