Gëzimja nuk vishet kuq e zi vetëm për 28 nëntor

Reja e këngëtares Remzie Osmani, Gëzimja, me gjasë është maqurelsja më e përfolur e momentit.

Flitet e përflitet prej disa vitesh dhe kryesisht për pamjen dhe përditshmërinë e saj.

Nuk duket që Gëzimja e ka shumë ne qejf mediatizimin, e megjjthatë gazetarët dhe mediat merren me të.

Resë së këngëtares Remzie Osmani i rrinë mirë rrobat, pasi ka linja të dëshirueshme, e me sa duket kombinimi kuq e zi është i preferuari i saj.

Si po ju duket?

Ngjarja paraprake

Vetëvendosje mund ta fajësojë vetëm veten për efektet e aktgjykimit të Gjykatës Kushtetuese

Ngjarja e ardhëshme

Lojtarët e Real Madrid të befasuar me sjelljen e Zidanes

të fundit nga