Gëzimja e Ema e vogël veç po i ndërrojnë fustanat

Gëzime Hamzaj nuk është emër i panjohur për publikun vendor.

Ajo ka kohë që gjendet në ballinat rozë duke u njohur si reja e këngëtares sonë të dashur Remzie Osmanit.

Ka afro tre muaj që Gëzimja u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë Emën bukuroshe.

E meqë kishin mbetur të ngujuar me Hamzën në Amerikë, Ema e vogël e pati fatin të lind atje.

Për kthimin e bukuroshe në Kosovë, jo vetëm që u gëzuan e gjithë familja por organizuan edhe një festë përrallore.

Gëzimja u tregua mjaft e kujdesshme që çdo fustan të saj ta kombinojë me të vajzës.

Sa të bukura.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Koeman: VAR kundër Barcelonës

Ngjarja e ardhëshme

Shqipëri-Kubë, zgjerim i bashkëpunimit në ekonomi, turizëm dhe kulturë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian