Getinjo hap arkivat, publikon foton e këndshme nga fëmijëria

Getinjo ka sjellë një imazh mjaft interesant nga fëmijëria.

Reperi duket se është bërë nostalgjik për ditët e fëmijërisë, pasi ai sot (e shtunë) hapi arkivat dhe publikoi foto nga fëmijëria.

Në imazhin që e ndau me ndjekësit, rep artisti shihet i veshur me rroba që duket se janë shumë të mëdha për të, ndërsa duket se kjo fotografi është realizuar për shaka në vitin 2002.

Image

“Puff daddy 2002”, shkruan Getinjo krahas fotografisë.

Duke gjykuar nga madhësia e rrobave, duket se Getinjo ka veshur një bluzë dhe xhaketë të ndonjë familjari më të moshuar se ai.

Sidoqoftë është një imazh mjaft i ëmbël nga koha kur ai ishte ende një fëmijë.

Ngjarja paraprake

Pique mungon 4 deri në 6 muaj

Ngjarja e ardhëshme

Figurat historike nga Lindja e Mesme që patën ndikim në botë

të fundit nga