Getinjo dhe Vivien shumë afër njëri-tjetrit

Getinjo dhe Vivieni janë shfaqur shumë afër njëri-tjetrit brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Reperi i njohur ishte shtrirë në krahët e Vivienit.

Kjo e fundit ishte bërë gati për të fjetur.

Të dy gjatë bisedës që po bënin, po ia mbanin dorën shtrënguar njëri-tjetrit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Moti i keq shkakton dëme të mëdha, çahet diga e përroit në Gjirokastër

Story i radhës

FOTO/ “Nuk mund të ndalosh të jetosh bukur”, Hasbulla tregoi se ku dhe si pushon

Të fundit nga