Geta me dizenjo, trendi që nuk duhet ta humbisni këtë sezon

Ekziston një mënyrë shumë e thjeshtë për ta kthyer një pamje të thjeshtë në një femërore dhe moderne, dhe gjithçka që ju nevojitet është vetëm një aksesor: geta të zeza, me dizenjo.

Një nga arsyet pse getat e zeza janë thelbësore në vjeshtë dhe dimër është të tregoni më bukur këmbët dhe të krijoni një iluzion optik me më shumë gjatësi dhe ton.

Chiara Ferragni është një nga më të famshmet që beson tek ky aksesor çdo vjeshtë dhe dimër.

Blogerja e veshur një palë pantallona të shkurtra, me një golf të zi dhe pallto të zezë, duket mjaft bukur.

A guxoni dhe ju vajza t’i bashkoheni këtij trendi dhe të visheni kështu?

Image
Image
Ngjarja paraprake

Peja vazhdon me fitore në Superligë, triumfon ndaj Rahovecit

Ngjarja e ardhëshme

Dy shqiptarë kapen me kokainë/ Njëri prej tyre tentoi t’i ikte policisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian