Georgiev: Nëse Ahmeti vendos që të ketë zgjedhje, do të ketë zgjedhje

Ish deputeti i LSDM-së, Gordan Georgiev dje në “Click Plus” në TV21 tha se nëse lideri i BDI-së, Ali Ahmeti vendos që të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare, atëherë sipas tij edhe do të ketë zgjedhje. Ai shtoi se Ahmeti ka mençuri në politikë.

“Nëse Ali Ahmeti vendos që duhet të ketë zgjedhje, do të ketë zgjedhje dhe kjo është kaq e thjeshtë”, tha Georgiev.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Grubi i fton qytetarët në festën e sotme në Shkup

Story i radhës

Liverpool i acaruar, 5000 dëshmi për kaosin e finales

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish