George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

George Clooney e kishte dërguar një herë qenin e tij në një audicion.

Aktori i njohur dikur merrte gjësende në audicione për ta bërë veten më të pëlqyeshëm dhe të paharrueshëm për producentët, por pranon se jo çdo herë ishte i suksesshëm ky gjest.

Clooney thotë se një herë kishte marrë qenin e tij në një audicion dhe e kishte mbajtur në krahë, edhe pse skena nuk përfshinte ndonjë qen.

Audicioni ishte për një film dhe ai pranon se nuk e kishte marrë rolin aty.

Ai i ka dhënë një mesazh aktorëve të tjerë që të mos i bëjnë presion shumë vetes kur vjen puna tek audicionet.

Në intervistë për revistën W tha se në fillim të karrierës së tij ai kishte marrë disa role të çuditshme.

Ngjarja paraprake

Televizioni izraelit: Izraeli po negocion me vendet arabe për të formuar një aleancë mbrojtjeje

Ngjarja e ardhëshme

Tentativë për grusht shteti, qytetarët në rrugë, Kryeministri armen akuzon ushtrinë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian