Gentian Mezani largohet nga Gjilani

Gjilani dhe Gentian Mezani janë pajtuar për të ndërprerë bashkëpunimin thuhet sot në komunikatën e lëshuar nga klubi.

Mezani i cili erdhi tek Gjilani në vitin 2019 kishte ofruar edhe më parë dorheqjen por që ishte refuzuar nga klubi.

41 vjeçari nga Vlora më parë ishte trajner  tek skuadra si: Flamurtari, Laçi dhe Luftëtari, kjo ishte eksperienca e katërt për të.

Më poshtë mund të shihni komunikatën zyrtare nga SC Gjilani.

Ngjarja paraprake

Qeveria ndërpren masat e alarmit të ndotjes në Tetovë, Kumanovë dhe Kavadar

Ngjarja e ardhëshme

Covid-19 i merr jetën ish-basketbollisti i njohur beratas

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian