Genta Ismajli publikon për herë të parë binjakët dhe emrat e tyre

Me një foto në llogarinë e saj, Genta Ismajli ka njoftuar se dy binjakët e saj, të quajtur Ivy dhe Icon kanë ardhur në jetë.

“22.02.2022.

Ja ku janë bebet tona, edhe më perfekte seç i kishim imagjinuar. Ivy dhe Icon”, ka shkruar këngëtarja ku shfaqet në një set profesional të realizuar me dy vogëlushët në krahë.

Kjo është hera e parë për Gentën dhe partnerin e saj që bëhen prindër, me dy binjakë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Putin: Bota ta njohë aneksimin e Krimesë – nuk është ndryshe nga Kosova

Story i radhës

Çifti ukrainas martohet pranë frontit të luftës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish