Genoa – Lazio, ky është vendimi për Vedat Muriqin

Skuadra e Lazios sot takohet me Genoan.

Genoa e mirëpret Lazion me fillim nga ora 15:00, në kuadër të xhiros së 15’të të Serie A.

Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi ka vendosur të startojë me Caicedon në këtë sfidë – duke e lënë Muriqin në stol.

Ja formacionet zyrtare.

Lazio:

Ngjarja paraprake

Ilaçi me hudhër dhe vaj ulliri që bën mrekulli në shërimin e kësaj sëmundjeje (RECETA)

Ngjarja e ardhëshme

Si po ecën fushata e vaksinimit anti-Covid në Europë dhe botë deri tani

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian