Gena zbulon bashkëpunim më të mirë dhe atë më të keq: “Me Nora Istrefin dhe …”

Gena ishte një nga të ftuarit në puntatën e gjashtë të “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Në lojën e fundit, në pjesën e pestë të emisionit u zhvillua loja “Ndaje ose duart në…” në të cilën morën pjesë të gjithë të ftuarit e mbrëmjes së Halloween.

Kërkesa ndaj këngëtarit ishte tregimi i bashkëpunimit më të mirë që ai ka patur gjatë gjithë karrierës së tij e gjithashtu bashkëpunimi më i keq i tij.

Përsa i përket bashkëpunimit më të mirë të këngëtarit, ky i fundit u përgjigj se më i miri ka qenë bashkëpunimi me këngëtaren Nora Istrefi e kur erdhi momenti për të treguar bashkëpunimin e tij më të keq Gena nuk pranoi të përgjigjej, por futi duart në kutinë misterioze të përgatitur në puntatën dedikuar Halloween.

Ngjarja paraprake

Klinika Infektive ka vetëm edhe 20 shtretër të lirë, shkak është rritja e raste me koronavirus

Ngjarja e ardhëshme

I dhanë ineksion për ftohje, por tani është në gjendje kome, flet babai i dy-vjeçares nga Mitrovica

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian