GAZI BABË, diell, fytyra të buzëqeshura dhe mikëpritje e sinqertë

GAZI BABË, diell, fytyra të buzëqeshura dhe mikëpritje e sinqertë. Dyert e kësaj lagje gjithkah ishin të hapura për ne, ndërsa me këtë rast u sqaruam edhe banorëve të mrekullueshëm të Gazi Babës se sa me peshë është Programi ynë 2021-2025 që kemi përpiluar enkas për mirëqenien e gjithësecilit që jeton në Çair.

Ngjarja paraprake

Autoritetet nga disa vende të botës hakojnë grupin famëkeq të ransomware REvil

Ngjarja e ardhëshme

Плевнелиев ги поддржа официјалните позиции на Софија: Само со почитување на правата на Бугарите, Северна Македонија може во ЕУ

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian