Gazetarja tronditet gjatë transmetimit live tek Infektivi, dëgjohen britmat e dikujt që humbi të afërmin

Në Spitalin Infektiv jeta lufton me vdekjen çdo minutë e sekondë.

Mëngjesin e sotëm në një lidhje direkt me emisionin “Ditë e Re” në Ora Neës, ka qenë Anxhela Celibashi  e cila ndodhej pranë ambjenteve të Qendrës Spitalore Universitare Nënë Tereza, tek Infektivi, aty ku po trajtohen të infektuarit me Covid-19.

Teksa gazetarja, ishte duke raportuar live për zhvillimet e fundit u bë dëshmitare e një drame familjare.

Një grua humbi njeriun e afërt dhe të bërtiturat e saj në momentin që mori lajmin e hidhur u dëgjuan live.

“Dikush ka humbur njeriun e afërt, sapo humbi dikush njeriun e afërt” – thotë gazetarja

Ngjarja paraprake

Alex Trebek prezantuesi i “Jeopardy”, ndërron jetë në moshën 80 vjeçare

Ngjarja e ardhëshme

Nëna në Pejë raporton në polici për djalin e zhdukur

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian