Gazetarja më e popullarizuar e botës befason adhuruesit

Diletta Leotta jo shumë kohë më parë bërnte raportazhe nga ligat e ulëta të futbollit italian, por vetëm një vit ose dy më vonë, falë Instagramit, ajo u lansua në një yll planetar dhe sot në emsionin e saj marrin pjesë Ronaldo, Mourinho, Totti dhe shumë të mëdhenj të tjerë të futbollit botëror.

“Rrini me ne në 25 nëntor kur mysafiri im do të jetë Kevin-Prince Boateng,” paralajmëron italiania emisionin e saj të i dhe prezantimi i gëzoi fansat.

Në fakt, ajo ka xhongluar me top me mjaft sukses, por gëzimi zgjati vetëm disa sekonda.

“Epo ajo është shumë më e suksesshme se Paulinho”, thanë ata me shaka në rrjetet sociale.

Në fakt, Paulinho kishte probleme me në prezantimin më 2017 në fanellën e Barcelonës.

Përndryshe, Leotta, e cila tashmë konsiderohet ndoshta gazetarja më e njohur sportive në botë, tashmë ka 7.2 milionë ndjekës në Instagram. Novak Gjokoviqi ndjehet i kërcënuar në mënyrë të rrezikshme, ai ka 7.8 …

Ngjarja paraprake

Aktorja e njohur gjendet e vdekur në plazh, momenti kur nxirret trupi i pajetë

Ngjarja e ardhëshme

Rriten rastet e reja me Covid-19, Hong Kongu mbyll shkollat fillore!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian