Gashi shënon përsëri në Shqipëri

Dren Gashi po vazhdon formën e mirë edhe në Shqipëri.

Ish-sulmuesi i shumë skuadrave të Superligës së Kosovës ka gjetur veten në Kategorinë e Parë shqiptare.

Ai është bërë pika kryesore e formacionit të Gugan Magashit tek Egnatia.

Kualitetet e tij Gashi i tregoi edhe sot, pasi ndihmoi me një gol në fitoren 3-0 kundër Elbasanit.

Gashi realizoi golin për 1-0, teksa më pas skuadra shënoi edhe dy herë të tjera.

Egnatia mbanë pozitën e parë deri në këto momente dhe është padyshim favoriti numër një për inkuadrim në Superiore.

Ngjarja paraprake

Enca ‘çmend’ fansat, publikon fotografinë nga prapa duke ekspozuar të pasmet

Ngjarja e ardhëshme

Fitoi 5.5 milion paund në lotari, 49-vjeçarja masakrohet me thikë nga i shoqi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian