Gashi: Regjistrimi duhet të vazhdojë

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, thekson se regjistrimi i popullsisë duhet të vazhdojë dhe në asnjë mënyrë nuk duhet të ndërpritet.

“Regjistrimi në asnjë mënyrë nuk duhet të ndërpritet, kështu deklaroi kryetari i Alternativës, Afrim Gashi.

Ngjarja paraprake

Tovërlani: Kosovës i duhet një strategji e mirë ngjajshëm me grekët, që i morën barazim Spanjës 

Ngjarja e ardhëshme

Del Piero, kritika Ronaldos: E teproi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian