Gashi publikon videon që i ndryshoi jetën

Gashi ka publikuar një video në llogarinë e Instagramit.

Reperi i njohur shqiptar i cili ka arritur shumë shpejt famë botërore, Gashi, po korr suksese të mëdha në botën e muzikës.

Ai së fundmi ka publikuar një video kur ishte në qytetin e New York në një takim të rëndësishëm për karrierën e reperit.

Ndërsa për videon e publikuar ai shkroi, “Kjo video më ndryshoi jetën më shumë se çdo këngë … Mbaj mend që shkova në NY për takimin tim 50k ndjekës … Unë e pata takimin në aeroplan për në LA sapo zbrita unë isha në 700k ndjekës.”

Ndërsa një komentues e pyeti se a u pagua të interpretonte në mbledhje, Gashi i ktheu përgjigje duke thënë, “Jo supozohej se do të luaja një këngë dhe do të shihja nëse donin të më nënshkruanin … por unë kurrë nuk mund të luaj një këngë i ulur thjesht nuk është në mua të rri ulur… Unë kam qenë kështu që kur më kujtohet. .. por sikur të ulesha dhe të përpiqesha të dukesha indiferent, unë me siguri nuk do të isha këtu ku jam sot”.

Ngjarja paraprake

Deportivo Alaves 1:1 Barcelona – notat e lojtarëve

Ngjarja e ardhëshme

Klinika Infektive ka vetëm edhe 20 shtretër të lirë, shkak është rritja e raste me koronavirus

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian