Gashi i dedikon këtë tatuazh mikut që nuk jeton më

Gashi ka zbuluar një tatuazh kushtuar mikut të tij.

Rep-artisti i njohur, Gashi ka zbuluar se ka bërë një tatuazh dedikuar mikut të tij, Lil Peep, i cili nuk jeton më.

Reperi shqiptar me famë botërore, Gashi ka shfaqi se ai kishte bërë një tatuazh kushtuar mikut të tij reperit Lil Peep, i cili vdiq rreth dy vite më parë.

“Prehu në paqe, gjithmonë me mua”, u shpreh Gashi i emocionuar në Instastory.

Vlen të përmendet se projekti i fundit muzikor nga Gashi erdhi pak javë më parë me titull, “Full Moon”, e cila u prit mjaft mirë nga publiku ndërkombëtar.

Image
Ngjarja paraprake

Turqia raporton 3.223 raste të reja dhe 2.561 të shëruar nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

​Obama: S’do të jem pjesë e administratës Biden - do të më braktisë gruaja

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian