Ganiu: Stadiumin e Çairit po e bëjmë gati për ndeshjet evropiane

Kryetari i komunës së Çairit Bisar Ganiu sot bashkë me drejtorin sportiv të Klubit të zemrës FC Shkupi, Omer Bunjaku inspektuan punimet që po realizohen nga ekipet Komunale të Çairit për rregullimin e shtigjeve përreth Stadiumit të Çairit. ” Këto punime i filluam menjëherë pas vizitës së delegacionit të UEFA-së dhe kërkesave të përfaqësuesve të saj për plotësimin e kushteve të caktuara për zhvillimin e ndeshjeve evropiane në Stadiumin e Çairit.
Dua të ritheksojë se gjithmonë jemi të gatshëm të ndihmojmë klubin tonë të zemrës FC Shkupi për të vazhduar rrugën e sukseseve edhe më të mëdha në ndeshjet e ardhshme të kampionatit evropian-shkruan Ganiu.
https://www.facebook.com/100044097353170/posts/539675147512392/

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

UT për maturantët e Tetovës organizoi turnir në disiplina të ndryshme sportive

Story i radhës

Komisionerja Evropiane për Konkurrencën bën thirrje për frenimin e Big Tech

Të fundit nga