Ganiu: Ne jemi komuna e tretë për transparencë në Maqedoni

Visar Ganiu, kandidati i BDI-së, për komunën e Çairit, në Programi 200 ka thënë se hulumtimet që ai i ka e nxjerrin komunën që aktualisht e udhëheqë, si komuna e tretë për transparencë.AdvertisementsAi ka thënë po ashtu se nuk ka hapësirë për keqpërdorime.“Varet nga cili këndvështrim hulumtohet transparenca. Unë e kam një hulumtim që ne dalim komuna e trëtë për transparencë, dhe ju them se nuk ka hapësirë për keqpërdorime”, u shpreh Ganiu./ Alsat.mk

Ngjarja paraprake

Ganiu: Asnjë milimetër nga Visar Ganiu, nuk është uzurpuar prona e Republikës së Maqedonisë së Veriut

Ngjarja e ardhëshme

Pixel 6 dhe Pixel 6 Pro janë smartfonët e parë me procesorin e Google

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian