Ganiu: Asnjë milimetër nga Visar Ganiu, nuk është uzurpuar prona e Republikës së Maqedonisë së Veriut

Kryetari aktual njëherësh edhe kandidat për edhe një mandat në Komunën e Çairit, nga BDI-ja, Visar Ganiu, ka thënë se të gjitha premtimet që i ka bërë, janë bërë me grup ekspertësh dhe sipas tij, programi është i realizueshëm.AdvertisementsAi në Programi 200, ka thënë se nuk ka uzurpuar asnjë milimetër të parqeve, derisa ka theksuar se ka revitalizuar 110 mijë m2 të tyre, shkruan Alsat.“Të gjitha premtimet që i kam bërë, janë bërë nga grupe ekspertësh dhe e kemi bërë një program të realizuar. 110 mijë m2 kemi bërë revitalizime të parqeve dhe asnjë milimetër nga Visar Ganiu, nuk është uzurpuar prona e Republikës së Maqedonisë së Veriut”, theksoi Ganiu./ Alsat.mk

Ngjarja paraprake

BDI dhe Visar Ganiu po bëjnë histori në Çair, shumicë absolute dhe 50% gra në këshillin komunal

Ngjarja e ardhëshme

Ganiu: Ne jemi komuna e tretë për transparencë në Maqedoni

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian