Gallatë në rrjetet sociale: AFRIM GASHI apo HAXHI PISHMANI!?

Në rrjetet sociale ka plasur gallata me deklaratat kontradiktore të kryetarit të Alternativës, Afrim Gashi. Njerëz të ndryshëm kanë shpërndarë një video ku shihet Gashi në dy video të ndryshme të flet për të njëjtën temë brenda disa ditësh, por që tek e para thotë se REGJISTRIMI nuk duhet të mbahet, kurse pas pak ditësh thotë se regjistrimi duhet të vazhdoj dhe nuk guxon të ndalet.

“Reaksion i joni, i Alternativës ishte që të mos ketë REGJISTRIM!”

“Unë bashkë me Ziadinin si përfaqësues dhe kryetar të koalicionit Alternativa dhe Aleanca për Shqiptarët, mendojmë se regjistrimi duhet të vazhdoj.”

 

Ngjarja paraprake

Fillon vaksinimi masiv, i vaksinuari i parë një 85-vjeçar

Ngjarja e ardhëshme

SHBA-ja tërheq një pjesë të stafit diplomatik nga Mianmari

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian