Gafa e dyfishtë, aventura e re e ish-yllit të Lazio-s nis shumë keq

Ndodh edhe kjo në epokën e rrjeteve sociale.

Një gafë që nuk ka kaluar pa u vënë re dhe që ka patur për protagonist ish-mbrojtësin e Lazio-s, Bastos.

Lojtari është zyrtarizuar nga klubi i ri Al-Ain Saudi Football Club, por klubi arab e ka ngatërruar me Michel (Bastos), ish-futbollist i Roma-s.

Emri i ish-lojtarit të bardhekaltërve është Bartolomeu Jacinto Quissanga.

Një gafë e dyfishtë nga ana e klubit të ri të 28-vjeçarit.

Aventura e mbrojtësit në Emiratet Arabe nuk ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ngjarja paraprake

COVID-19, dy kompani farmaceutike rifillojnë testimin e vaksinës

Ngjarja e ardhëshme

Skandal/ Viti i ri akademik, rritet me 6.5% çmimi i qerave për studentët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian