Gabimi që nëna e Kate Middleton bëri kur takoi mbretëreshën për herë të parë

Carole Middleton është konsideruar gjithmonë si arkitektja e martesës së vajzës së saj me princin dhe mbretin e ardhshme, por një gabim e bëri kur takoi mbretëreshën.

Pyetjes “Si jeni”, Iu përgjigj duke i thënë: “Gëzohem që ju njoha”. Dhe për më tepër kujt? Njeriut më të rëndësishëm të Anglisë.

Carole e ka nisur nga zeroja, duke qenë mbesë minatori, por ka arritur shumë. Në fillim ishte stjuardesa e British Airëays, pastaj u bë gruaja e pilotit, në fund biznesmene.

Megjithatë një ndër rolet më të vështira të saj ka qenë ai i vjehrrës kur duhej të takohej me mbretëreshën.

Ngjarja paraprake

Raport: Murgeshat në Gjermani shitën fëmijët jetimë për abuzim seksual në vitet 1960-1970

Ngjarja e ardhëshme

Mehmeti: Kukësi ka shumë cilësi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian