Futbollisti shqiptar largohet nga Barcelona

Barcelona përmes një njoftimi zyrtar ka bërë të ditur se kanë shkëputë kontratën me futbollistin Labinot Kabashin.

Në njoftimin e skuadrës spanjolle thuhet se kjo shkëputje e kontratës është bërë me marrëveshje, nga të dyja palët.

Po ashtu, Barcelona e ka falënderuar Kabashin dhe i ka uruar fat për të ardhmen.

Kabashi nuk ka arritur të shkëlqej te katalunasit, pasi që edhe ishte përballur me një numër të madh lëndimesh.

Ngjarja paraprake

​Hajduti përplaset me gjyshen e tij, nuk e dinte se ajo ishte mjeshtre e arteve luftarake

Ngjarja e ardhëshme

Eksperti i gjuhës së trupit e zbulon trukun e vetëbesimit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian