Futbollisti nga Kosova largohet nga Skënderbeu

Talenti nga Kosova, Drin Govori nuk do të jetë pjesë e Skënderbeut të Korçës.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë futbollisti që ka njoftuar përmes llogarisë së tij në “Facebook”.

Govori do të largohet nga ish-kampionët e Shqipërisë me një marrëveshje të dyanshme.

Ai ka falenderuar në veçanti qytetarët e Korçës që sipas tij i dhanë përkrahje.

Ndryshe, Drin Govori ka qenë pjesë e kampionatit të Kosovës dhe ka djerësitur fanellat e 2 Korrikut, Vushtrrisë, Dritës e KEK-ut.

Ngjarja paraprake

AHMETI uron presidentin Joe Biden: Demokracia ngadhënjeu

Ngjarja e ardhëshme

Këto janë gjirafat më të vogla në botë – Mesa duket, edhe gjirafat mund të vuajnë nga xhuxhizëmi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian