Futbollisti i Barcelonës luajti 15 minuta dhe e preku vetëm njëherë topin

Klubi i Barcelonës sonte barazoj kundër skuadrës së Deportivo Alaves me rezultat 1:1, duke treguar se forma e katalunasve në ligë nuk është aspak e mirë.

Në pjesën e dytë të ndeshjes kundër Alaves u inkuadrua edhe danezi, Martin Braithëaite.

Ai luajti për 15 minuta, por nuk tregoj asgjë. Pati vetëm një prekje me topin dhe atë e bëri pasim të thjeshtë.

Barcelona duket se po ka probleme serioze për të shënuar gola këtë sezon.

Ngjarja paraprake

Nëntori nis mirë, ky është parashikimi i motit

Ngjarja e ardhëshme

Shpëtohet një person nga rrënojat 26 orë pas tërmetit në Izmir

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian