Futbollist, model, biznesmen… cili është profesioni që i shijon më shumë David Beckham!

Ka shumë profesione me të cilat mund të lidhet emri i David Beckham, por duket se ai vetë shijon më shumë se çdo tjetër një profesion, e pikërisht atë të babait. Nëpërmjet një videocall për kalalin MIPTV David foli për projektet dhe sipërmarrjet e reja të karrierës së tij, e po ashtu zbuloi disa sekrete familjare.

Rrezatues me një këmishë shumë të thjeshtë të bardhë me mëngë të gjata, ai luan me besim ndërsa bisedon lirisht, duke tërhequr momentet më të mira – dhe më të këqija – të karrierës së tij në futboll, marrëdhënien e tij me gruan e tij Victoria, marrëdhënien e tij me katër fëmijët e tij, lidhjen e tij prindërit. media sociale (ka 65.7 milion ndjekës në Instagram) dhe ëndrrat për të ardhmen.

Pronari i Klubit Internacional de Fubtol Miami, themelues i një kompanie që merret me avokat sportiv, vetëm 7 vjet pasi u tërhoq nga fusha David Beckham ka ende ambicie të mëdha dhe një rrugë të gjatë për të bërë. Dhe, dëgjoni; ai po përgatit një dokumentar autobiografik në sfondin e suksesit të tij dhe jetës private.

E megjithatë asnjë arritje, çmim, sipërmarrje, profesion nuk e plotëson Beckham aq sa profesioni i të qenit baba i katër fëmijëve.

“Të jesh baba është puna që më pëlqen më shumë”; tregoi me bindje e krenari David gjatë intervistës.

Ngjarja paraprake

Mbrojtja e të dhënave personale, rriten ankesat, ulen sanksionet

Ngjarja e ardhëshme

Edhe pse jeni nënë, ju keni të drejtë të keni një jetë shoqërore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian