Futbollist i Juves dhe ish-kapiten i Milanit/ Zbulohet ish i dashuri i Beniadës

Në Big Brother Vip, të gjithë banorët po flasin për dashuritë e tyre të kaluara. Përshtypje me historinë e saj bëri Beniada. 

Ajo rrëfeu se ka qenë në një lidhje 7-vjeçare me Mattia De Sciglio-n, dikur kapiten i Milanit, sot lojtar i Juventusit.

“Ishim të lidhur për 7 vjet dhe pikërisht kur po bëja gati fustanin, vitin e fundit nuk ndjeja më dhe ndaj vendosa të ndahem.

Image

Mattia De Sciglio

Jam e sigurtë që ai po më ndjek ende dhe më do ende”- ka thënë ajo.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Gjenden helmeta antike në rrënojat e tempujve të Italisë jugore

Story i radhës

Prishtina përforcohet edhe me dy lojtarë të tjerë

Të fundit nga