Fustani nuk i rrin në trup Fifit pasi u dobësua

Fifi kohëve të fundit është qendër e vëmendjes, pas ndërhyrjeve të shumta në trupin e saj.

Pas humbjes së shumë kilogramëve, ajo ka arritur që të ketë linja trupore perfekte dhe duket e veçantë.

Me imazhe të shumta në rrjete sociale, ajo gjithmonë kalon në lajm.

Vëmendje të madhe marrin veshjet e saj, të cilat shihen që nuk i bijnë taman.

Ngjarja paraprake

Asfaltohet rruga Buzovik-Kolisht

Ngjarja e ardhëshme

Përfundon asfaltimi i rrugës “Bajram Kelmendi” në Prishtinë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian