Fshataret kineze që tërbuan rrjetin, edhe modelet i kanë zili

Weibo.com ka publikuar foto e disa vajzave fshati në Kinë teksa ato merreshin me punë të zakonshme, por janë sjellë në një formë mjaft provokative.

Fotot e tyre kanë thyer rrjetin dhe po komentohen për bukurinë e tyre.

Ndoshta nuk do ta besoni, por këto janë me të vërtetë vajza fshati.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Rudina Hajdari rrëfen takimin e fundit me babain: Me nënën 7 muajshe shtatzënë dhe vëllain shkuam në kafe

Ngjarja e ardhëshme

Babai i Bella-s dhe Gigi-t sapo i hodhi një thumb familjes Kardashian: Unë nuk i shes fëmijët për karrierë!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian