Frikë tek Inter, Lukaku dëmtohet ndaj Crotones, në dyshim për ndeshjet e ardhshme!

Romelo Lukaku është dëmtuar në ndeshjen Inter – Crotone, që skuadra e tij e fitoi me rezultatin e thellë 6:2 dhe sulmuesi belg ishte protagonist me një gol të shënuar.

Sulmuesi belg u zëvendësua në minutën e 75-të të Inter-Crotone, kur rezultati ishte 4-2 për ekipin e Antonio Conte.

Ai u largua nga fusha për shkak të një “problemi në kofshën e djathtë”, siç komunikohet nga klubi.

Gjendja e tij do të vlerësohet në orët e ardhshme.

Mbetet të shihet nëse ai do të jetë gati për duelin ndaj Sampdorias, që luhet të mërkurën.

Ngjarja paraprake

Miriam Cani: Ja sa para kam fituar në konkursin tim të parë!

Ngjarja e ardhëshme

Rritet në 70 numri i të vdekurve nga sulmi terrorist në Niger

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian