“Freestyle” nga Noizy arrin 1 milion klikime për një ditë

21:35 | 18 Prill 2021

Foto: Insatgram

Kënga e re e Noziyt po pëlqehet në masë të madhe.

Reperi shqiptar Noizy po korr sukses të madh me këngën e fundit, “FREESTYLE”, shkruan lajmi.net.

Disa orë pasi publikoi projektin e ri muzikor, “FREESTYLE”, ai arriti që për pak orë të kap vendin e 10 trending në Youtube Italy.

Ndërsa sot ai ka lajmëruar fansat e tij se ai tashmë ka arritur 1 milion klikime brenda 1 dite.

Noizy njihet edhe në Evropë, emri i reperit shqiptar është një nga më të respektuarit në skenën e hip hopit, për një karrierë që filloi gati 17 vjet më parë, mes Tiranës dhe Londrës.

Klipi tashmë ka tejkaluar shifrën prej 1 milion klikime dhe po pëlqehet mjaft shumë nga publiku./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Leicesteri eliminon Southamptonin: Finalja e FA Cup mes Chelseat dhe Dhelprave

Ngjarja e ardhëshme

Kjo është gjendja e futbollistit të Ferizajt

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian