Françeska Jaçe nxjerr gjithë gjoksin në fushë

Françeska Jaçe arriti sërish të marrë vëmendjen e ndjekësve me fotografitë e fundit.

Modelja, së fundi ndau me ndjekësit disa imazhe, ku u shfaq e veshur me një këmishë rozë.

Nën të nuk kishte veshur asgjë, ndërsa vuri në fokus gjoksin dhe barkun e sheshtë teksa mori poza para kamerës.

Rrëshqitni fotot në vazhdim për tu zhveshur pak”, ka shkruar ajo, teksa mori komente të shumta nga ndjekësit.

Image
Ngjarja paraprake

“Do më nxjerrin edhe shok me Eskobarin”: Veliaj reagon pas përgjimeve të Ndragheta-s

Ngjarja e ardhëshme

Limani: Penalltia e Prishtinës ndryshoi gjithçka

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian