Françeska Jaçe josh me pozat nga pushimet

Françeska ka publikuar video nga pushimet.

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat mjaft joshëse që publikon për ndjekësit.

Ajo vazhdon me postime provokuese në rrjete sociale që bën dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Françeska ka realizuar një video ku shihet të ketë marrë poza atraktive për kamerën e veshur me shumë stil teksa edhe duke theksuar linjat e bujshme trupore.

 

Ngjarja paraprake

Cavani kundër VAR-it: Feston dhe pastaj goli yt anulohet pasi i ke flokët në pozitë jashtë loje

Ngjarja e ardhëshme

Historia e konfliktit izraelito-palestinez: Si filloi dhe pse nuk po mund të zgjidhet?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian