Franca do Zidane me çdo kusht

Zinedine Zidane mund të kthehet shumë shpejt të ulet në stol.

Për ish-trajnerin e Real Madrid interesohet kombëtarja e Francës dhe gjigantët e Ligue 1, Paris Saint-Germain.

Federata franceze duket se shikon te Zizou zëvendësuesin perfekt të Didier Deschamps, i cili pritet të largohet nga kombëtarja franceze pas Kupës së Botës që do të luhet në Katar në fundin e këtij viti.

Megjithatë, siç ka bërë të ditur RMC Sport, ish-trajneri i Real Madrid duket se nuk do ta pranojë ofertën e Gjelave, sepse është në pritje të PSG-së.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

MPB-Maqedoni: Një i punësuar në “Postë” nga një i ndjerë ka përvetësuar 220.000 denarë

Story i radhës

Nga ndarja konfliktuale me Bekim Balajn, tek… /Eksperiencat përvëluese në punë dhe dashuri të Einxhel Shkirës para hyrjes në BBVIP

Të fundit nga