FR-BDI: Ekspozita me fotografi, zgjedhim qenin më të bukur në Gostivar

“Jemi sot këtu në parkun e vogël të qytetit tonë ku po mbahet ekspozita me fotografi që organizohet nga Forumi Rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar. Tematikën e ekspozitës e shihni vetë. Qëllim kemi ta zgjedhim fotografinë më të bukur dhe atë fotografi të ia dhurojmë një personi. Kush është ai person tash për tash do të mbetet enigmë. Do ta njoftojmë opinionin në ditët në vijim. Një faleminderim i veçantë shkon për të rinjët e BDI që po angazhohen në fushatët e fitores së 17 Tetorit. Ju faleminderit për praninë tuaj”, deklaroi Veton Sadiku nga Forumi Rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar.

Ngjarja paraprake

Do të flini për 60 sekonda: Mënyra e vetme që funksionon menjëherë

Ngjarja e ardhëshme

AlternAtivA: Afrim Gashi e priti biznesmenin dhe veprimtarin Sahit Muja

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian