Fotoja që bëri princ Harry-n të bënte xhiron e rrjetit

Princ Harry i ka habitur të gjithë së fundmi dhe shkak është bërë veshja e tij. Ai doli i veshur në portokalli, me kapele dhe syze me të njëjtën ngjyrë për Lojërat Invictus, një ngjarje sportive ndërkombëtare për ushtarakët, të sëmurë që po shërbejnë si dhe për veteranët.

Llogaria zyrtare e këtyre lojërave në Twitter publikoi një video ku Harry shfaqet me anëtarët e ekipit holandez (përkatësisht Jelle van der Steen, Wouter Bakker, Fenna Geugjes dhe Alina Zoet) për të promovuar Lojërat e pesta vjetore Invictus, të cilat do të mbahen në Holandë muajin e ardhshëm.

Në video Harry u kërkon atletëve që ta ndihmojnë të praktikonte holandishten dhe të përsoste theksin e tij.

Në fund të videos Princi shfaqet i veshur me ngjyrat simbol të Holandës duke bërë xhiron e rrjetit fare lehtë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Schwarzenegger me fjalë të forta i drejtohet Putinit: Ndale këtë luftë!

Story i radhës

Grezda dorëzohet për Gerrard: Trajneri më i mirë që kam punuar

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish