FOTO/ “Nuk mund të ndalosh të jetosh bukur”, Hasbulla tregoi se ku dhe si pushon

Blogeri Hasbulla Magomedov ka postuar foto të reja në rrjetet sociale.

Në pamjet, Hasbullah është duke pushuar në pishinë në një jaht në Dubai. Ai shkroi: “Nuk mund të ndalosh të jetosh bukur”.

Fotot menjëherë u bënë virale, tani postimi ka më shumë se 1.1 milion pëlqime.

Hasbulla së fundmi nënshkroi një kontratë me UFC-në dhe u shoqërua në UFC 280.  /G.D albeu.com/

Burimi: GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Getinjo dhe Vivien shumë afër njëri-tjetrit

Story i radhës

EULEX: Ndaj patrullës tonë në veri u hodh një shok-bombë

Të fundit nga