Foto nga veprimtaria e hershme e Musa Xhaferit dhe Xhavit Halitit (Foto)

Përkrahësit e Musa Xhaferit në BDI kanë postuar një fotografi të hershme të Musa Xhaferit dhe Xhavit Halitit në një nga protestat e shqiptarëve të organizuara në perëndim.

Edhe pse nuk është shënuar viti i fotografisë vërehet qartë se ajo është para 30 e më shumë viteve.

Ngjarja paraprake

Emiratet e Bashkuara Arabe nga nesër hapin të gjithë kufijtë me Katarin

Ngjarja e ardhëshme

Çka shkruan VOA për vizitën e Ramës në Greqi?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian