FOTO LAJM: Zeqiri viziton shkollat e mesme të Çairit, shijon dhe byrekun

Pak kohë pasi mori detyrën Rektor i Univerzitetit Nënë Tereza në Shkup, Izet Zeqiri përveshi mëngët dhe doli në terren për të vizituar shkollat e mesme të Komunës së Çairit. Pas vizitave në shkolla, Zeqiri bashkë me ekipin e tij, shihet duke ngrënë drekë modeste me ekipin e tij, në një nga byrektoret e Çairit.

Jo zyrtarisht mësohet se qëllimi i vizitës ishte prezantimi i programeve studimore të UNT-së, para maturantëve të shkollave të mesme. Rektori Zeqiri dhe stafi i tij, me vizita të këtilla do të vazhdojnë edhe në komunat e tjera të vendit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

LSDM: Mickoski i merr urdhërat nga Gruevski, po punojnë për interesa të huaja

Story i radhës

Edhe një projekt i realizuar me sukses nga Blerim Bexheti

Të fundit nga