FOTO LAJM/ Osmani mban mbledhje duke marrë infuzion

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto nga Kabineti i kryediplomatit Bujar Osmani. Agjenda e ngjeshur, e fundvitit, dhe përgatitjet e fundit për marrjen e kryesfidës, kryesimin me OSBE-në nga 1 janari i vitit 2023, Ministrit Osmani nuk i jep luksin për pushim.

Story i mëparshëm

Vazhdon debati për propozim-buxhetin e vitit 2023

Story i radhës

​Kryeministri i Shqipërisë,Edi Rama vizitë zyrtare në Turqj

Të fundit nga