Forumi i gruas BDI-Çair: Fuqishëm, bindshëm dhe furishëm shkojmë në fitore të sigurtë të Visar Ganiut!

Nën organizim të grave nga KV “Fushë Tophanë” dhe “Skender Metallari” nga Forumi Gruas- Dega Çair, u zhvillua lojë miqësore në volejboll 🏐🤾‍♀️💚AdvertisementsGratë po tregojnë çdo ditë se janë të zonja dhe të barabarta me burrat dhe dijnë të zhvillojnë garë në çdo fushë të jetës shoqërore me rezultat 8 me 2.Ne jemi forca e pashterrshme dhe e çdo fitoreje e që kësaj radhe do të jetë e madhe dhe padiskutim në raund të parë.Energji, pozitivitet ,fer- play dhe goditje fitore-prurëse këto janë gjuha jonë e veprimit dhe garës.Fitues nga kjo ndeshje dhe e garës me 17 tetor është BDI dhe VISAR GANIU.🥇🏆Fuqishëm, bindshëm dhe furishëm shkojmë në FITORE TË SIGURTË ✅3️⃣Advertisements

Ngjarja paraprake

Села околу идејата за претседател Албанец: Ахмети е забеган и се залажува секој ден

Ngjarja e ardhëshme

ЈО: Рудникот Бучим го обезбедува полиција, продолжува увидот на местото каде загинаа двајца алпинисти

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian