Formacioni i Ferizajt

Ferizaj pret Malishevën në kuadër të xhiros së 12-të në Albi Mall Superligë.

Dy skuadrat janë të renditura të fundit në tabelë dhe janë në kërkim të pikëve.

Pas 11 ndeshjeve të zhvilluara në elitë dy skuadrat janë të fundit në tabelë dhe kanë grumbulluar vetëm nga tetë pikë.

Vendasit nuk dinë për fitore që pesë javë, derisa mysafirët kanë shtatë ndeshje pa fitore.

Formacioni zyrtar

Ferizaj: Rexhepi, Hasanaj, Halili, Hyseni, Emini, Sefa, Sadriu, Haxhimusa, Ramadani, Fazliu, Panadic.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Austria shënon inflacion rekord në shtator

Story i radhës

Një ditë pas negociatave Paloka- Bardhi, Berisha mbledh sot grupin parlamentar të PD

Të fundit nga