Formacionet zyrtare Villareal-Real Madrid

Real Madridi do të jetë mysafir i Villarealit për takimin që luhet në kuadër të javës së 24-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 16:15, do të luhet në stadiumin “Estadio de la Ceramica”, me Los Blancos që shihen si favoritë në letër.

Për këtë ballafaqim, Villareali do të jetë pa Francis Coquelin, Gerard Moreno dhe Rodrido Pena, që janë të lënduar.

Në anën tjetër, madrilenët nuk mund të llogarisin në Karim Benzeman, Mario Diazin dhe Ferland Mendyn, që po ashtu janë të lënduar.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Publikohen pamjet rrëqethëse/ Tanket ruse nisen drejt Ukrainës, bota mban frymën para pushtimit

Story i radhës

Shqipëria nuk ka mjaftueshëm hotele/ Janë 95 mijë shtretër për 3 milionë vizitorë në vit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish