Formacionet zyrtare: Tottenham – LASK

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Tottenham – LASK.

Tottenham luan në shtëpi, kundër skuadrës austriake, LASK.

Në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Evropës, londinezët shihen favoritët për tri pikët.

Ndeshja mes Spurs dhe LASK luhet me fillim nga ora 21:00.

Spurs: Hart, Doherty, Sanchez, Davies, Reguilon, Hojbjerg, Winks, Lamela, Bale, Lucas, Vinicius.

LASK:

Image
Ngjarja paraprake

Këtij reperi nuk i ka ecur shkolla

Ngjarja e ardhëshme

Rezoluta për antisemitizmin/ SHBA dhe BE përshëndesin miratimin nga parlamenti

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian