Formacionet zyrtare: Tottenham – Chelsea

Tottenhami dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare të përballjes së tyre në kupë.

Dy rivalët londinezë, përballen sonte me fillim nga ora 20:45 në ‘Tottenham Hotspur Stadium’.

Ky takim është i vlefshëm për fazën e 1/8 të finales në në Carabao Cup.

Te Chelsea debuton portieri i ri, Edouard Mendy, derisa si titullar do të debutojë edhe mbrojtësi i majtë, Ben Chilwell.

Më poshtë formacionet zyrtare.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Laptopi i Lenovo ka kufje wireless të fshehura

Ngjarja e ardhëshme

Vdes Emiri i Kuvajtit Sabah Al-Ahmad Al-Sabah

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian